نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: چین و مالدیو... متفاوت ترین مقصاد گردشگری امسال

1. Top | #1
    چین و مالدیو... متفاوت ترین مقصاد گردشگری امسال

عنوان کاربر
    عضو جدید
    شماره عضویت
    5409
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 6 بار در 5 پست

Post چین و مالدیو... متفاوت ترین مقصاد گردشگری امسال

سلام به همه دوستان خوبم. حال و احوال؟ خوبین؟ خب خدا رو شکر...
    چه خبرا؟ امشب عجب برنامه ای بشه خندوانه... از بین اون 8 نفر قراره 4 نفر انتخاب بشن برای مرحله بعدی ک هالبته یکی دوتاشون انقدر خوب بودن که معلومه همونا میرن. باید ببینیم چی میشه و کی بالاخره قراره بره بالا تا مسابقه جذاب تر بشه...
    اما سفرهای تابستونی... 1 ماهش تموم شد یه جورایی و فقط دو ماه دیگه مونده. هنوز هم کلی فرصت هست برای سفرهای بعدی. میخوام چندتا مقصد متفاوت و هیجان انگیز بهتون معرفی کنم که اگر از نظر مالی مشکل نداشته باشین می تونید بهشون سفر کنید و کلی لذت ببرید.
    اولیش که خب سرزمین کهن چین هست. معمولا ایرانی ها عادت کردن میرن چین فقط جنس میارن بعد اینجا میفروشن! اونوقت از هیچ جای این کشور زیبا هم دیدن نمی کنن! باید بگم بهتون که... البته لازم هم نیست چندان بگم. خودتون می دونید جاذبه های فوق العاده دیدنی تور چین چه چیزهایی هستن. امیدوارم که حتما سفر به این کشور رو حتما در برنامه های پیش روی خودتون قرار بدین.

[IMG]https://auspost.com.au/content/dam/auspost_corp/media/images/travel-id/china.jpg.auspostimage.970*0.low.jpg[/IMG]

مقصد بعدی که میتونه حتی از چین هم هیجان انگیزتر باشه، مالدیو هستش. این کشور کوچیک بطور کلی بیشتر مناسب اونایی هستش که زوج های جوان و تازه ازدواج کرده هستن و برای ماه عسل خواستن به یک جای متفاوت برن. بخاطر همین بیشتر کسانی که از تور مالدیو استقبال می کنن، زوج های جوون هستن. اگر شما هم به سلامتی تازگیا متاهل شدین، می تونم مالدیو رو بعنوان یه مقصد گردشگری منحصر به فرد بهتون معرفی کنم.
    و مورد آخر هم خب تایلند هستش. کلا چه اینجا زمستون باشه چه تابستون، چه پاییز و چه بهار به هر حال تایلند همیشه یه مقصد گردشگری محبوب محسوب میشه. تور تایلند رو هم می تونید تو این تابستون در نظر داشته باشید ولی اگر نظر من رو میخواید اولویت رو بزارید رو همون چین بعدش مالدیو یا تایلند.
    منبع:
    http://www.karvanik.ir
پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

• Top | #2
    چین و مالدیو... متفاوت ترین مقصاد گردشگری امسال

عنوان کاربر
    عضو جدید
    شماره عضویت
    5575
    پسندیده
    0
    مورد پسند : 6 بار در 6 پست

Red face

سلام و درود به شما دوست خوبم
    مطلب بسیار جالبی را در مورد تور مالدیو بیان کردید، واقعا برام جالب بود و باعث شد تا برم در موردش یک کم سرچ کنم ، واقعا مالدیو زیباست و برای تفریح بسیار عالی است.
    بازم هم اگه در مورد جاذبه های دیدنی کشورهای مختلف منبع یا مطلبی دارید خواهشا به اشتراک بزارید.
  • پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

کلمات کلیدی این موضوع